Co bardziej wyrafinowanych Klientów z pewnością zainteresuje nasza oferta projektów domów ekskluzywnych. Oferujemy państwu do wyboru kilka projektów bogatych rezydencji o atrakcyjnym wyglądzie oraz ciekawym programie funkcjonalnym. Dominującym stylem jest tu styl klasycznej, eleganckiej i prestiżowej rezydencji, która będzie idealna dla wieloosobowej rodziny.

Ekskluzywne domy to kolekcja kierowana do najbardziej wysmakowanych klientów, którzy lubią się wyróżniać na tle przeciętności, ale nie lubią czekać na opracowanie projektu indywidualnego. Dla wszystkich tych, których przeciętność i bylejakość mierzi. Dla tych, którym marzy się zamieszkanie w rezydencji, willi, dworku proponujemy ekskluzywne domy według naszych projektów. Po prostu wchodzą do naszego sklepu i zamawiają.

Do wyboru mamy kilka rezydencji z salą balową, własnym krytym basenem, minisiłownią przydomową. W większość luksusowych domów mamy również reprezentacyjny gabinet i bibliotekę, lub zamiennie. Oczywiście w luksusowych domach szczególną wagę odgrywa wygląd, a tego naszym projektom nie można odmówić. Reprezentacyjne wejście zaprasza gości do przestronnego hallu, często z reprezentacyjnymi schodami. Kuchnia z wyspą jest przestronna i dobrze oświetlona, salon i jadalnia mieszczą się na parterze, na piętrze wiele pokoi sypialnianych połączonych z pokojami łazienkowymi i garderobami. Równie reprezentacyjne co wejście do domu jest również wyjście na taras, który urasta tu do rangi kolejnego pokoju i równocześnie tworzy „przedpole” dla pięknego i atrakcyjnego ogrodu poza domem. W wielu projektach jest również możliwość wykonania zewnętrznego kominka na grill.

Prestiżowa rezydencja wymaga również zastosowania wysokiej jakości materiałów i rozwiązań architektonicznych. Starannie wyselekcjonowane rzadko spotykane rozwiązania, szczegółowo zaprojektowane detale architektoniczne zewnętrzne oraz w układzie funkcjonalnym budynku zachwycą nawet najbardziej wybredne gusta. W tych domach, nic nie pozostaje zostawione przypadkowi. Każdy szczegół musi być najwyższej jakości od fundamentów po dach a nawet szczyt komina.